Mērījumu apskats

Mērījumi tiek veikti pirms un pēc seansa. Klients saņem rezultātus PDF formātā pēc katra seansa. Uztaisam mērījumus ar Lotos un Onix pusprofesionālo iekārtu. Elektrodi tiek uzlikti uz delnu locītavām un tiek veikts mērījums, kas ilgst aptuveni 5 minūtes mierīgi sēžot. Mērījumi nepieciešami, lai novērtētu vispārējo fizisko un enerģētisko stāvokli ķermenī. Kā arī, vēlāk iespējams redzēt dinamiskus uzlabojumus pēc seansiem katru nākamo reizi. Mērījuma rezultāti atspoguļo esošo brīdī. Rezultāti pēc seansa parāda izmaiņas ķermenī, kā mainās kopējais enerģijas stāvoklis pēc seansa, attiecīgi, pie jau izmainītas enerģijas kustības ķermenī. Nākot ilgtermiņā, uzskatāmi novērojam pozitīvu dinamiku. Kvantu praksē šiem mērījumiem ir tikai informatīva nozīme, jo darbs notiek tikai balstoties uz to, ko norāda ķermenis. Tomēr, šie mērījumi atspoguļo rezultātus, kas novērojami pēc seansiem, kas precīzi saskan ar to, kas paveikts kvantu prakses seansos. Galvenie mērījumi, kurus novērtējam ir:

Enerģētiskie centri jeb čakras

Enerģētiskie centri ir nervu pinumi cilvēka organismā, kur katrs centrs atbild par konkrētu orgānu un endokrīno dziedzeru darbību. Katrs nervu pinums saņem un apstrādā informāciju no ārējās vides un sūta ziņas smadzeņu centriem. Nervu gali darbojas kā nemanāmas antenas un raidītāji, kas gan saņem, gan nodod informāciju. Šos centrus skatām kopā ar pārējiem rādījumiem. Enerģētisko centru novērtējums ļauj izsecināt, vai disbalanss ir vēl tikai enerģētiskajā līmenī, vai jau radījis fiziskus disbalansus ķermenī. Strādājot ar kvantu praksi caur ķermeni ar energo-informatīvo lauku, ķermenis pats "pasaka priekšā", kurā līmenī veicamas korekcijas. Rezultāti dinamikā precīzi sakrīt mērījumu rezultātiem. Mēs veicam mērījumu pirms seansa, lai novērtētu stāvokli vēl pirms korekcijas, kas ir tuvu ikdienai. Veicam mērījumu pēc seansa, lai novērtētu izmaiņas, kāds ir klienta stāvoklis seansa ietekmē, esot savā dabīgajā līdzsvarā miera un atpūtas režīmā. Dinamikā, pēc vairākiem seansiem, salīdzinot mērījumus pirms seansa, redzam nostiprinātos rezultātus un pozitīvās izmaiņas, kas sakrīt ar klienta pašsajūtu un dzīves kvalitātes uzlabojumiem, skaidrāku galvu, vieglāku kustību, fiziskos un psiho-emocionālos uzlabojumus. 

Kvantu prakses seansos es tiešā veidā nestrādāju ar šiem centriem, taču ņemu vērā rezultātus un to, ko cilvēks saka, to, ko saka ķermenis. Jo, ja, piemēram, dinamikā redzam, ka sliktāk strādā sestais centrs, skaidrs, ka cilvēka vājā vieta ir centrālā nervu sistēma un autonomā nervu sistēma (ar neirozēm saistīti disbalansi, trauksmes utt.). Cilvēkam varbūt ir iekšējā sajūta, bet trūkst intuīcijas un ticības, lai sekotu tai. Cilvēks vēl, iespējams, ir pārāk emocionāls vai nejūtas stabils uz zemes, tas saistīts ar pirmo centru, ar fizisko ķermeni, kā tas darbojas, vai cilvēks izjūt dzīvesprieku utt. Kvantu prakšu dinamikā parasti piefiksējam tikai rezultātu. Tomēr cilvēkiem pašiem ļoti interesē šie mērījumi, viņi parasti paši vēl meklē skaidrojumus šo čakru disbalansiem, tā papildus iedziļinoties savā ķermenī un sajūtās.

1.attēlā redzam mērījumus, kas veikti pirms un pēc seansa, kad cilvēks ir bijis lielā spriedzē, viss organisms teju apstājies un sarāvis, totālā izdzīvošanas režīmā. Pēc seansa būtiski uzlabojumi. 2.attēlā salīdzinājums dinamikā. Skaidri redzams, ka otrais centrs nav tikai enerģētiskajā aspektā, tā ir ķermeņa vājākā vieta šim cilvēkam. Spied uz attēla, lai redzētu pilnu bildi.

Ar detalizētiem aprakstiem iepazīties šeit.

Meridiāni jeb enerģētiskie kanāli

Meridiāni caurvij visu cilvēka ķermeni. Līdzīgi, kā ar enerģētiskajiem centriem, pirmās disfunkcijas meridiānos norāda uz enerģijas plūsmas traucējumiem ķermenī, pirms vēl ir parādījusies slimība. Ja tomēr jau ir diagnosticētas saslimšanas, tad disfunkcija vienmēr atspoguļosies meridiānu kartē. Kvantu praksē darbs ar meridiāniem notiek ne-tiešā veidā, jo strādāts tiek ar visu ķermeni kopumā. Ķermenis 'pats norāda", kura vieta ir bloķēta un seansā notiek holostiska pieeja visam ķermenim, novēršot aktuālās disfunkcijas. Tomēr, veiktie mērījumi lieliski parāda kopējo meridiānu plūsmas uzlabošanos un dinamiku pēc seansiem. To apstiprina arī klientu kopējās pašsajūtas uzlabojumi un veselības uzlabojumi.  

GB - žultspūšļa meridiāns

LR - aknas meridiāns

LU - plaušu meridiāns

LI - resnās zarnas meridiāns

ST - kuņģa meridiāns

SP - liesas un aizkuņģa dziedzera meridiāns

HT - sirds meridiāns

SI - tievās zarnas meridiāns

BL - urīnpūšļa meridiāns

KD - nieru meridiāns

PC - perikarda meridiāns

TE - trīskāršā sildītāja meridiāns

Spied uz attēla, lai redzētu pilnu bildi.  1. attēls ievietots no https://www.tabers.com. 2 .attēls - pirms un pēc seansa. 3. attēls - klients pēc lielas spriedzes, pirms un pēc seansa. 4. attēls - dinamikā, attēli pirms pirmā un septītā seansa.

Enerģētiskais starojums jeb aura

Enerģētiskais starojums, ko izstaro cilvēka ķermenis. Šim mērījumam ir liela saistība ar ķermeņa vispārējo stāvokli. Jo veselāks un spēcīgāks ķermenis, jo lielāks starojums. 

No zinātniskā viedokļa „aura” ir nekas cits kā spēja ilgstošā periodā saglabāt un uzturēt harmonijā fizioloģiskos procesus organismā. Tas ir organisma adaptācijas iespēju kvalitātes atspoguļojums attiecībā pret iekšējiem un ārējiem faktoriem, kas iedarbojas uz cilvēka organismu. Faktiski „aura” atspoguļo organisma imūnsistēmas informatīvo statusu, kurš demonstrē tā spēju adaptēties jaunos, nepierastos apstākļos.

Cilvēka orgānu iekšpusē notiekošo enerģētisko procesu analīze, procesi, kuri atspoguļojas kardioritmos, dod iespēju objektīvi atspoguļot sirds- asinsvadu, nervu, endokrīnās un veģetatīvās sistēmas darbību. 

Piecu elementu īpatsvars ķermenī

Zeme, Gaiss, Ūdens, Uguns, Ēters. Visiem elementiem jābūt līdzsvarā. 

Saskaņā ar Vastu materiālais Visums sastāv no 5 Pirmelementiem. Tie ir: gaiss (vaju), zeme (prithvi), ūdens (džala), uguns (agni) un Telpa vai ēters (akaša). Katrs Pirmelements iemieso savu enerģijas formu. Piemēram, saule ir uguns, vējš – gaisa, lietus –ūdens principa personifikācijas. Gravitācijas un magnētisma enerģiju pārstāv Pirmelements zeme, bet skaņu – ēters.

Ēters jeb akaša - pirmatnējā substance.  Ēters ir neierobežota Visuma telpa. Visi četri pārējie elementi eksistē šajā telpā.

Uguns - laika enerģija. Doma. Saikne ar ēteri.

Ūdens - uzglabā un vada informāciju par visu ķermeni. 

Zeme - fiziskā matērija. 

Gaiss - pieskata, lai katra šūna darbotos pareizi.

Kvantu praksē šiem rādījumiem ir sekundāra nozīme. Skatu kopā ar pārējiem rezultātiem un to, kā cilvēks redz dzīvi un kā gribētu dzīvot. Tomēr, veselā ķermenī šiem elementiem jābūt līdzsvarā, mērījumi atspoguļo vājās vietas, kas vienmēr saskan ar to, kā cilvēks pats jūtas pa dzīvi. 

1. attēlā - dominē zeme, trūkst gaiss un uguns. Netiešā veidā var norādīt, ka jāpievēršas vairāk savai apziņai un procesiem ķermenī, iespējams, kādas disfunkcijas vai pat slimības. 2. attēlā - dominē uguns, mazāk ēters un gaiss. Netieši var norādīt vairāk ļauties sajūtai un intuīcijai, atbrīvojot prātu. 3. attēlā - dominē ēters, trūkst uguns. Netiešā veidā var norādīt uz lidināšanos gaisā, nespējot konstruktīvi sastrukturēt informāciju un lidojumus. Ķermenis parasti ir stresā, nervu sistēma netur jaudu. 4.  attēlā - dominē ūdens, mazāk zeme un uguns. Netieši var norādīt vairāk pievērsties "zemes lietām", ūdens elementam pārāk liela slodze, lai noturētu ķermeni kārtībā.  5. attēlā - līdzsvars.

Lasīt vairāk par 5 elementiem šeit.

Kopsavilkums, bioloģiskais un faktiskais vecums.

Paraugs no kopsavilkuma.

Pulss miera stāvoklī un īss kopsavilkums

1.      Pulss miera stāvoklī, pulsa mainība. Vidēji tiek uzskatīts par normu no 72-78 sitieniem minūtē. Tiem, kas strādā ar sevi, ķermeni, aktīviem cilvēkiem, pulss miera stāvoklī var būt pat no 60 sitieniem minūtē. Pulsu skatos kopā ar sisrsniņas atbrīvotības pakāpi un citiem faktoriem.


Sirds histogramma. 

Parāda, kā strādā sirsniņa, atspoguļo spriedzi uz sirds muskuli miokardu. Grafiks parāda, kā sirsniņa saraujas un atlaižas, vai tā līdz galam atbrīvojas, vai sirsniņa strādā kā nodzīts zirgs slodzē. Šim grafikam ir liela saistība ar veģetatīvās nervu sistēmas ietekmi un darbību, vispārējo veselības stāvokli, fiziskā ķermeņa stāvokli, stāju, dzīvesveidu. Skatam kopā ar pārējiem mērījumiem un izmaiņām dinamikā. Spied uz attēla, lai redzētu pilnu bildi.

Kopējā spektra jauda un veģetatīvais līdzsvars

No kvantu prakses konteksta skatoties, šie mērījumi atspoguļo cilvēka biolauka spēku, kā resursu ķermenim. Netieši norāda uz to, vai cilvēks dzīvo uz iekšējiem resursiem - ēdienu, fiziskām aktivitātēm, nervu sistēmas aktivitāti, vai arī ķermeni baro biolauks lielā mērā. Sīkāk šo mēs izrunājam seansa laikā. Ja ķermenis ir atbrīvots šūnu līmenī, enerģija dabīgi plūst cauri, cirkulē, tad nav būtisku problēmu ar veselību, nervu sistēma ir stabila un cilvēks ir radošs un dabīgi jaudīgs. 

No ķermeņa puses - parāda kopējo nervu sistēmas jaudu. Atspoguļo simpātiskās vai parasimpātiskās nervu sistēmas dominanci vienu pār otru (balanss vai disbalanss). Ļauj novērtēt kopējo enerģiju, vai tās ir pietiekami, vai tā ir harmoniska, vai ķermenis spēj harmoniski uzturēt visus nepieciešamos procesus, vai enerģija ir kritiski zema, ka pietiek tikai izdzīvošanai. Jau pēc pirmajiem mērījumiem ļauj izdarīt secinājumus par cilvēka psihisko enerģiju un tās harmoniskumu. Šie mērījumi tieši korelē ar nervu sistēmas stabilitāti, emocionālo noturību, psihi, psihiskiem emociju uzliesmojumiem, nervu sistēmas disbalansiem, jutību uz apkārtējo vidi, sava ķermeņa un citu cilvēku sajušanu. Nereti cilvēki ar lielu spektra jaudu darbojas ar citiem cilvēkiem netradicionālajā dziedniecības jomā. Taču, Viņiem ir ļoti jāpiestrādā pie savas nervu sistēmas stabilizēšanas, enerģijas savākšanu, emocijām un tieši fiziski ar ķermeni, jo šī jauda bieži ir nekontrolēta. Šie mērījumi arī ļauj izdarīt secinājumu, ka cilvēka domas un uzmanība ir izplūdušas, sadrumstalotas, ja galva pilna ar dažādu liela apjoma informāciju, liecina par nesakārtotību domās, nespēju savākties, koncentrēties, informatīvām piesaistēm dažādiem egregoriem. Turpretī, cilvēkiem ar nepietiekamu jaudu, bieži rodas grūtības virzīt enerģiju kur citur, izņemot izdzīvošanu. Neatkarīgi no tā, vai spektra jauda ir liela vai neliela, visam ir jābūt līdzsvarā, lai ķermenis spētu sevi uzturēt un atliktu resurss arī citām lietām. Ne vienmēr parasimpātiskās nervu sistēmas dominance norāda uz lielu atslābumu, tā var norādīt arī uz simpātiskās nervu sistēmas atslēgšanu, kad iestājas sastinguma reakcija un ķermenis piespiedu kārtā atslēdzas. Nereti intensīviem meditācijas prakšu piekritējiem un intensīviem ekstrēmās elpošanas prakšu pildītājiem ir novērojama tieši nervu sistēmas pārslodze. Šis rādītājs manā praksē ir principā pat galvenais, kuram pievēršu uzmanību. Ir klienti, kuriem vajadzīgs stimuls, iekustināt nervu sistēmu. Viņiem vajadzīgs impulss, dzīves mērķis, jēgas saredzēšana, lai būtu motivācija dzīvot un darboties. Ir klienti, kuri tieši otrrādi, ir pārstimulēti. Bioķīmija trako, viņi ir jāsavāc atpakaļ ķermenī. Abām pusēm ir vajadzīgs līdzsvars. Šī sadaļa skatāmā dziļā kontekstā ir visu pārējo un, kā cilvēks dzīvo. Tieši garīgo prakšu praktizētājiem ļoti atšķiras spektra jauda un enerģija no pārējiem. 1.attēlā attēlots tieši mūsu ekesperiments, kad mērījām, kas notiek laikā, kad cilvēks ir "savā kanālā". Atliksim sīkākas diskusijas kas un kā. Šeit uzsvars likts tieši uz nervu sistēmu un savākšanos, jo redzam, ka ķermeni burtiski sit ārā. Cilvēkam ļoti nopietni jāstrādā ar fizisko ķermeni un nervu sistēmu.  2.attēlā pirms un pēc prakses, redzam nervu sistemas izmaiņas. Konkrētais cilvēks ir samērā saspringts ikdienā, ir jāpiestrādā pie ķermeņa bāzes līmenī, ko es parasti mudinu sākt ar fiziskām aktivitātēm, kas kaut nedaudz ļautu atbrīvoties arī prātam.  3.attēlā pirms un pēc prakses. Konkrētais cilvēks samērā harmonisks pa dzīvi. Nenāca ar ķermeņa problēmām, tieši ar jautājumu, kā virzīties tālāk. Skaidri jūt virzienu, zina, ko vēlas no dzīves, ko vēlas mainīt. Nav lielā stresā. Enerģija pietiekami. Pēc prakses, diezgan kardināli, bet apzināti, sāka iet jaunu ceļu, kas nav konfliktā ar esošo situāciju un darba pieredzi.  4.attēlā pa vidu bijuši 7 kvantu prakses seansi. Ķermenis fiziski labā stāvoklī. Nervu sistēmu sita ārā apjukums, ko darīt dzīvē, kāda jēga, kāda dvēseles misija utml. Bija iesprūdums "ezotērikā", saprasts, ka jāiet tālāk, bet nezina, kā. Savā ziņā cilvēks atrodas pārejas posmā no vecā uz jauno. Seansos strādājām pie apzinātības, jo atklājās, ka lielākoties trauksmju iemesli bijuši nepamatoti. Tieši pretējo programmu dēļ un dēļ neuzticēšanos sev, savai plūsmai jeb intuīcijai. Cilvēks jau bijis pie psihologa (2 reizes, saprata, ka šī terapija tieši viņam neder), veicis dažādas veselības pārbaudes, viss, protams, vesels. Paralēli strādājām caur ķermeni, lai nopurinās vecie āķi, kas iesēdušies ķermenī, kā tādas ērcītes. Kopš pēdējā seansa pagājuši 6 mēneši. Cilvēks jūtas stabils un pārliecināts, no trauksmēm vairs nav ne vēsts. Uzsācis savu projektu, stabili apzinās virzienu, iet droši savu ceļu, izbaudot mācīšanās un radīšanas procesu. Vairs nav konfliktu ar apkārtējo pasauli. 

Spied uz attēla, lai redzētu pilnu bildi. Sīkāk mēs šo izrunājam ar katru cilvēku individuāli. 

Neirohumorālā regulācija un enerģētiskā piramīda

Iekšējie ķermeņa šķidrumi, hormonu regulācija ķermenī. Ja mērījumi zemi, pirmām kārtām var liecināt par nepietiekamu ūdens uzņemšanu ikdienā. Ja ūdens uzņemts pietiekami, ir iemesls, kādēļ šķidrums pietiekami neuzsūcas. Tāpat šī karte netieši norāda uz visu ķermeņa šķidrumu kustību, hormonālo balansu ķermenī. 

Enerģētiskais līdzsvars. Parāda, kā ķermenis saražo un tērē enerģiju. 

Šie mērījumi ir ļoti sarežģīti un komplicēti. Es savos seansos nejaucos ķermeņa bioķīmijas procesos tiešā veidā, arī nedodu konkrētus padomus par uztura korekcijām. Šo atstāju endokrinologu un naturopātu ziņā. Ņemu vērā rezultātus, kas netieši norāda, vai cilvēks spēj sevi nodrošināt ar enerģijas resursu, vai organisms tērē savus resursus "uz kredīta", ņemot rezerves no citiem ķermeņa orgāniem. Netieši var norādīt arī uz enerģijas noplūdēm dažādos egregoros, kad cilvēks nedzīvo savu dzīvi. Tāpat, var norādīt, ka ķermenī ir savairojušies dažādi organismi, kuriem tur nebūtu jābūt. Tas var būt izsecinām kontekstā ar cilvēka dzīvesveidu un ēšanas paradumiem. Kvantu praksē strādāju ar cilvēka pieprasījumu, kādēļ viņš ir atnācis, strādājot visaptveroši ar ķermeni un piefiksējam kopējās izmaiņas.

Arī šie mērījumi skatāmi kontekstā ar pārējiem rezultātiem un cilvēka dzīvesveidu un uztveri, redzējumu, vērtībām, apziņas prizmu.

1.attēlā atspoguļots piemērs, bijuši 6 seansi. Ķermenis labā stāvoklī. Cilvēkam bijis periods, kur notika ļoti intensīva mācīšanās, eksāmeni, vēl saspringts darbs, samērā stresains periods, kas ildzis 2 gadus. Sāk sajust trauksmes, sajūta, ka fiziskais ķermenis vairs nevelk līdzi, kļūst slimīgs. Kvantu praksē strādājām ar visa ķermeņa, nervu sistēmas un psihes stabilitātes uzlabošanu, pa vidam izlabojot dažas fiziskas disfunkcijas, piemēram, savilkta kāja, nevar līdz galam iztaisnot, ik pa laikam muguras lejasdaļas sāpes. Strādājot ar šo cilvēku kompleksi, visi mērījumi ir skaidri uzlabojušies, trauksmes pazudušas, cilvēks jūtas stabils savā ķermenī. Eneŗģētiskais līdzsvars ļoti labs. 2.attēlā apzināti ieliku piemēru, kur cilvēks mērīts pēc intensīvas, fiziski aktīvas dienas. Pēc 1.mērijuma veikšanas pajautāju, vai cilvēks nav izslāpis, vai cilvēks nejūtas pārguris. Atbilde bija, nē, viņš jūtoties labi. Iedevu izdzert ūdens glāzi, 15 minūtes mierīgi pasēdēt un mierīgi paelpot, atpūsties. Mērījām atkārtoti, lūk rezultāts. Bieži cilvēki nejūt teju nemaz savu fizisko ķermeni un pārslodzi. Tādēļ es bieži uzsveru, ka, pirms ķerties pie "smalkajiem plāniem", vai "pārāk lieliem mērķiem", ir jāiemācās sajust pašam savs ķermenis, jādod tam pamata enerģijas resurss, jo tās enerģijas jau teju pietiek izdzīvošanai, kur nu vēl radīšanai. Bet šeit, ir viens brīnumains moments. Nereti, cilvēkam, sākot darīt to, kas viņu aizrauj, mainās viss fiziskais ķermenis.  3.attēlā pirms prakses. Izieti 4 seansi. Praksēs uzsvars bija tieši uz fiziskā ķermeņa disbalansu novēršanu, atveseļošanu, stiprināšanu. Pēc praksēm cilvēks sajuta impulsu apgūt cigun, pieteicās nodarbībām, sāka iet uz masāžam regulāri, iet garās pastaigās ar prieku un teica, ka noteikti brauks staigāt pa kalniem, līdz sajutīsies gatavs. Īsts kvantu lēciens apziņā. Tas notiek viegli un dabīgi, ne vairs ar piespiešanos sevi kustināt, zinot, ka tas jādara.  Spied uz attēla, lai redzētu pilnu bildi.

 

Vairāk lasi šeit.

Psihoemocionālais stāvoklis un nervu sistēmas ritmu spektrs

Psihoemocionālais stāvoklis. Ļoti lielā mērā atkarīgs no ikdienas dzīves veida un kopējā ķermeņa veselības stāvokļa. Piemēram, ja traucēta neirohumorālā regulācija un psihoemocionālais stāvoklis zems, tas jau liecina, ka smadzenēm nepienāk pienācīgi barības vielas, skābeklis, šķidrumi. Un tas jau tālāk norāda uz ķermeņa fiziku kopumā. Savā ziņā šis mērījums un nākamais, bioritmu harmonizācijas pakāpe, ir principā viens un tas pats. Ja kaut kādu iemeslu dēļ smadzenes netiek apgādātas ar barības vielām, ķermenī rodas liels stress. Tas ir visu pamatu pamats. No tā izriet gan trauksmes, gan depresijas, nepamatotas bailes, neadekvātas reakcijas uz ārējiem kairinātājiem. Tālāk jau dažādas slimību attīstības, piemēram, 2 tipa diabēts, lēkājošs vai augsts asinsspiediens un virkne citu slimību. Ja cilvēks ir ar traucētu asins apgādi galvai, tiek izmainīti un nepareizi nodoti signāli caur nervu sistēmu no orgāniem uz smadzenēm. Šis ir ļoti komplicēts jautājums un tiešā veidā mans lauciņš. Skatoties no fiziskā ķermeņa puses, tas ir primāri, kas daudz maz jāsaved kārtībā. Te arī lieti noder tieši fiziski vingrinājumi. Par iemeslu var būt gan fiziskas traumas ķermenī, vai ilgstoši nekustīgs dzīvesveids utt. Ļoti bieži, ja fiziski ķermenis ir normālā stāvoklī, cēlonis var būt psiho-emocionāla rakstura. Nereti tas rada apburto loku. Cēlonis ir kāda emocionāla trauma vai bloks, saspringst ķermenis. Saspringstot ķermenim, uztvere un reakcijas saasinās, nervu sistēma ir spriedzē un nevar atslābināties. Terapeitiski šim nevar parasti atrast cēloni līdz šim zināmajos veidos. Šī ir mūsu laikmeta lielākā problēma. Ne ārsti, ne terapeiti īsti nespēj palīdzēt, bieži pielīdzina stāvokli ar medikamentiem, kas ved atkarībā. Ja cilvēks ir samērā bēdīgā stāvoklī, kvantu praksēs notiek pieeja no veseluma, ķermenis norāda uz primāro disbalansu, lai savestu ķermeni kārtībā. Parasti tas ietver gan tīri fizisko, gan psiho-emocionālo plānu. Bieži cēlonis ir gadiem glabātas traumas, ilgstoša neapmierinātība attiecībās, darbā, tuvinieka aiziešana. Tāpat, tikpat bieži mēdz būt tieši fiziskas traumas, spēcīgi sasitumi, ilgstošas sāpes, savilktas muguras vai sprandas. Dažreiz arī nonākam strupceļā, uztaustām, ka spriedzi rada darbs, piemēram. Bet cilvēks pat nepieļauj domu, ka varētu ko mainīt šajā sakarā. Es nevaru uzburt un izmainīt darba vidi. Bet cilvēks nespēj pat iedomāties, ka viņš varētu mainīt darbu, jo pārāk lielas bailes spert soli, ir liela mazvērtības sajūta un bailes par finansēm. Dažreiz tādos gadījumos mums ir veiksmes stāsti, ka pēc 6 seansiem, stabilizējot ķermeni, notiek kvantu lēciens un notiek pavērsiens. Dažreiz arī mums nākas pārtraukt seansus, ja es neredzu nekādas izmaiņas, jo es nevaru un nedrīkstu iejaukties cilvēka laukā, liktenī, karmā utt. (bet tādi ir bijuši tikai 2 gadījumi). Bieži cēlonis izrādās ļoti saspringtas rokas, kas ir maz novērtēta ķermeņa daļa ķermenī. Arī kājas un pēdas. Atbrīvojot saspringumus, atjaunojas asinsrite, pāriet tirpšanas sajūtas, krampji. Ir pat samērā neizdibināmi gadījumi, kad ne mērījumos, ne pēc runātā, nekas neliecina, kas varētu būt iemesls asinsrites apgādes traucējumiem galvā. Mēs vienkārši strādājam, sekojot, kur norāda ķermenis. Pēc vienas līdz 3 reizēm viss ir izgaisis, cilvēks jūtas labi un jaudīgi. 

Nervu sistēmas ritmu spektrs. Skatāms kopā ar visiem pārējiem mērījumiem. Sarkanais nozīmē stresu, dzeltenais - lielu uzbudinātību vai intensīvu darba režīmu, zaļais - normālu nomoda un skaidrības stāvokli, zilais - vieglu atbrīvotu stāvokli, violetais - atpūtas un atslābuma stāvokli. Ja piemēram, dominē sarkanais un violetais, tas liecina par ilgstošu uzkrātu stresu. 

Spied uz attēla, lai redzētu pilnu bildi.

Bioritmu harmonizācijas pakāpe

Var lasīt iepriekšējo aprakstu par psihoemocionālo stāvokli. 

Faktiskais un bioloģiskais vecums - bioloģiskais vecums norāda kā funkcionē organisms šūnu līmenī.

Kopsavilkums, kompleksais veselības un enerģijas rādījums

Visi mērījumi pēc vienas reizes ir visai subjektīvi. Lai iegūtu pilnīgāku ainu, jāskatās dinamikā. Tomēr, ja mērījumi pirms un pēc prakses kardināli atšķiras, ir būtiski uzlabojumi, secinām, ka šīs disfunkcijas, ar ko cilvēks atnācis, ir novērstas. Ja ir jau konstatētas slimības, piemēram, mērījumi nekad neatspoguļos 100% augstus rezultātus. Tāpat, mēs ņemam vērā arī cilvēka faktisko vecumu un dzīvesveidu. Kas vienam labi, otram skaitās slikts. Salīdzināšanai šeit nav pamata. Mēs skatāmies individuāli. Uzsveru, ka mērījumi darbojas informatīvi un ilgtermiņā kalpo kā kopējās veselības uzlabojumu atspoguļotājs. Visi mērījumi tiek pieņemti zināšanai, nevis ārstniecības manipulāciju uzsākšanai vai veikšanai. Es neārstēju slimības un neiesaku medikamentus. Mans darbs ir atjaunot ķermeņa veselīgu darbība holistiski. Ja man rodas aizdomas, ka cilvēkam būtu jāgriežas pie ārsta speciālista, to vienmēr pasaku un pat aicinu iet veikt pārbaudes, nodot analīzes utt.
Ne vienmēr, kā cilvēkam pašam šķiet, viņš tiks galā paša spēkiem. Kvantu prakse lieliski sader ar mūsdienu medicīnu, ja viss tiek darīts saprātīgi un mērķtiecīgi. 

Šo kopsavilkumu skatāmies pulksteņa rādītāja virzienā. Piemēram, ja veģetatīvā sistēma kārtībā, neirohumorālā regulācija būs labāka, šķidrumi būs kustīgāki, šūnas saņems nepieciešamo ūdens daudzumu, tas labāk uzsūksies.Attiecīgi, psiho-emocionālais stāvoklis būs labāks, attiecīgi, ķermeņa kopējā adaptācija būs augstāka. 


Adaptācija – organisma kopējais adaptācijas līmenis. Organisma pielāgošanās spēja uz ārējiem un iekšējiem mainīgajiem vides faktoriem. Spēja ātri pārslēgties starp mainīgajiem kairinātājiem, dzīves situācijām, vides maiņai, ēdiena un vides maiņai. Netiešais imunitātes rādītājs. Ja adaptācija ļoti zema, iespējams kāds vīruss, spēcīga medikamentu iedarbība, ķīmijas iedarbība, enerģētiskie bloki, disfunkcijas.

Apakšējā sarkanā līnija parāda, kā būtu jābūt, programmai izvērtējot datus, kas būtu atbilstoši vecumam. Šis ir visai subjektīvs atspoguļojums, jo pieredze rāda, ka katrs savā vecuma posmā jūtas savādāk, tomēr interesanti ieraudzīt, ka tavs ķermenis pēc mērījumiem ir labāks par vidējo statistiski. Kā arī, nereti, ja rādījumi ir visai zemi, cilvēkam tas var būt spēriens pa dibenu pievērsties vairāk savam ķermenim. 

Zaļais laukums parāda, kā organisms jūtas pašlaik. Ja zaļais laukums ir pārsvarā, ātri tiks uz kājām pēc grūtiem periodiem, jo organismam ir rezerve.